Symulacja pożyczki,
zamów kontakt

Nasze pożyczki nie zawierają ukrytych kosztów. Zapraszamy do skorzystania z symulatora pożyczki. Sprawdź jaką kwotę możesz otrzymać, przy założeniu bezpiecznej dla Ciebie wysokości raty.

Wybierz tygodniową ratę

lub
Wybierz kwotę pożyczki

Aby zamówić kontakt wypełnij krótki formularz a my skontaktujemy się z Tobą w możliwie szybkim terminie.

Najczęstsze pytania

Najważniejsze w ofercie BOCIAN POŻYCZKI?

BOCIAN POŻYCZKI działa w zakresie udzielania pożyczek pieniężnych w domu Klienta. Naszym atutem jest szybka decyzja i minimum formalności. Oferujemy pożyczki w wysokości od 300 zł do 6 000 zł w dogodnych okresach spłaty 18, 25, 35, 44, 52, 62 tygodnie. Aby sprostać Twoim oczekiwaniom oferujemy pożyczki w dwóch pakietach: PAKIET GOTÓWKA - pieniądze otrzymujesz natychmiast po podpisaniu umowy a cotygodniowe raty odbiera od Ciebie Doradca Klienta w umówionych terminach. PAKIET PRZELEW - pieniądze zostaną przekazane na Twój indywidualny numer rachunku bankowego a cotygodniowe raty będziesz spłacał przelewem lub przekazem na firmowy numer rachunku bankowego.
zwiń

Czy są jakieś ukryte koszty w umowie?

Nie, nie ma żadnych dodatkowych kosztów. Całkowity koszt pożyczki oraz wszelkie zapisy treści Umowy - to informacje jawne, przejrzyste i otwarte. W BOCIAN POŻYCZKI otrzymujesz wszystkie informacje dotyczące Umowy na osobnym formularzu - przed podpisaniem Umowy!
zwiń

Czym charakteryzuje się PAKIET GOTÓWKA?

Decydując się na pożyczkę w formie - PAKIET GOTÓWKA - pieniądze otrzymujesz natychmiast po podpisaniu Umowy - gotówką. Cotygodniowe raty odbiera od Ciebie Doradca Klienta w umówionych terminach w Twoim domu. Twój komfort jest wysoki gdyż nie musisz wychodzić z domu w celu podpisania Umowy oraz spłaty rat, oszczędzasz swój cenny czas. Doradcy Klienta naszej Firmy zawsze są do Twojej dyspozycji. Całkowity koszt pożyczki oraz wszelkie zapisy treści Umowy - to informacje jawne, przejrzyste i otwarte.
zwiń

Czym charakteryzuje się PAKIET PRZELEW?

Decydując się na pożyczkę w formie - PAKIET PRZELEW - pieniądze zostaną przekazane na Twój indywidualny numer rachunku bankowego a cotygodniowe raty będziesz spłacał przelewem lub przekazem na firmowy numer rachunku bankowego. Pakiet Przelew nie zawiera opłaty za obsługę pożyczki w domu. Całkowity koszt pożyczki oraz wszelkie zapisy treści Umowy - to informacje jawne, przejrzyste i otwarte. Opcja ta wiąże się z dodatkowymi dla Ciebie kosztami związanymi z realizacją przekazów czy przelewów pieniężnych oraz kosztami pośrednimi tj. np. koszt dojazdu do banku, poczty.
zwiń

Jakie warunki muszę spełnić?

Aby otrzymać pożyczkę w BOCIAN POŻYCZKI należy spełnić następujące warunki - być osobą pełnoletnią (pożyczki udzielamy do 75 roku życia), posiadać stałe zameldowanie poświadczone wpisem w dowodzie osobistym oraz mieć stałe źródło dochodu (pensja, renta lub emerytura).
zwiń

Jakie dokumenty muszę dostarczyć?

Wymagane dokumenty do złożenia wniosku to kserokopia dowodu osobistego oraz zaświadczenie o dochodach - gdy posiadasz Umowę o pracę. Kserokopia decyzji przyznania renty bądź emerytury w przypadku świadczeń emerytalnych lub rentowych.
zwiń

Nie mogę spłacić pożyczki w terminie, co dalej?

Pierwszym krokiem w przypadku pojawienia się opóźnienia w spłatach jest kontakt z Doradcą Klienta, który obsługuję Twoją pożyczkę. Doradca Klienta w porozumieniu z Kierownikiem ds. kontaktów z Klientami oraz z Tobą zaproponuje rozwiązanie powstałego problemu. W przypadku PAKIETU PRZELEW zgłosić problem telefonicznie (Infolinia 600 100 100 - Opłata za połączenie zgodnie z cennikiem operatora) bądź listownie na adres centrali firmy.
zwiń

Dlaczego warto wybrać BOCIAN POŻYCZKI?

BOCIAN POŻYCZKI od 14 lat udziela pożyczek na uczciwych i klarownych zasadach. Pracownicy w pełni kompetentni są do Twojej dyspozycji - odpowiedzą na wszystkie nurtujące pytania przed podpisaniem Umowy. Naszą misją jest udzielanie pożyczek w najdogodniejszym dla Ciebie miejscu ... w Twoim domu. Celem naszej Firmy jest Twoje zadowolenie i świadczenie usług na najwyższym poziomie. Oferujemy pożyczki dostępne w dwóch pakietach: PAKIET GOTÓWKA oraz PAKIET PRZELEW - to Ty decydujesz z jakiego pakietu chcesz skorzystać. Nasze pożyczki uzupełniamy o dobrowolnie ubezpieczenie SIGNAL IDUNA, które gwarantuje Tobie bezpieczeństwo na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń losowych.
zwiń

Ile wynoszą rzeczywiste koszty pożyczki?

Łączne zobowiązanie do spłaty w przypadku PAKIET GOTÓWKA to suma: kwoty do wypłaty, ubezpieczenia, opłaty przygotowawczej, oprocentowania oraz opcji obsługi pożyczki w domu. W przypadku PAKIET PRZELEW to suma: kwoty do wypłaty, ubezpieczenia, opłaty przygotowawczej oraz oprocentowania. Wszystkie składniki finansowe pożyczki opisane są szczegółowo w zawartej Umowie oraz są w niej określone kwotowo.
zwiń

Czy oferujecie inne usługi?

BOCIAN POŻYCZKI oferuje pożyczki w dwóch opcjach: PAKIET GOTÓWKA - pieniądze otrzymujesz natychmiast po podpisaniu Umowy - gotówką. Cotygodniowe raty odbiera od Ciebie Doradca Klienta w umówionych terminach, w Twoim domu oraz PAKIET PRZELEW - pieniądze zostaną przekazane na Twój indywidualny numer rachunku bankowego a cotygodniowe raty będziesz spłacał przelewem lub przekazem na firmowy numer rachunku bankowego. Zobacz naszą ofertę w zakładce Pożyczka Pieniężna.
zwiń

Na co mogę wydać pożyczkę?

Atutem naszej Firmy jest dyskrecja, Klient podpisując Umowę nie jest zobowiązany do wskazania celu na jaki potrzebuje gotówkę. Szybki dostęp do gotówki jest głównym czynnikiem decydującym przy wyborze naszej oferty.
zwiń

Mogę spłacić pożyczkę wcześniej?

Oczywiście jest taka możliwość. W tym celu musisz skontaktować się z Twoim Doradcą Klienta w opcji PAKIET GOTÓWKA w przypadku opcji PAKIET PRZELEW musisz skontaktować się z Konsultantem ds. kontaktów z Klientami telefonując pod numer Infolinii 600 100 100 (Opłata za połączenie zgodnie z cennikiem operatora).
zwiń

Jak dużą kwotę mogę pożyczyć?

Oferujemy pożyczki w wysokości od 300 zł do 6 000 zł w dogodnych okresach spłaty: 18, 25, 35, 44, 52, 62 tygodnie. Pożyczki dla nowych Klientów dostępne są w dwóch okresach spłaty: 18 oraz 25 tygodni. Nasi Klienci mają możliwość ubiegania się o pożyczkę bez zaświadczeń - natomiast kwota takiej pożyczki każdorazowo ustalana jest indywidualnie z Klientem. Przed podpisaniem Umowy oceniamy Twoją obecną sytuację i wspólnie ustalamy optymalną kwotę pożyczki biorąc pod uwagę wysokość raty i możliwość jej regulowania tak, aby nie była za wysoka w stosunku do Twoich możliwości. Zachęcamy do skorzystania z możliwości symulacji pożyczki na naszej stronie internetowej.
zwiń

Czy BOCIAN POŻYCZKI ma oddziały w całej Polsce?

Jesteśmy firmą, która chce być blisko naszych Klientów - nasi Doradcy Klienta odwiedzają Klientów w ich domach. Naszą misją jest udzielanie pożyczek w najdogodniejszym dla Ciebie miejscu ... w Twoim domu. Celem naszej Firmy jest Twoje zadowolenie i świadczenie usług na najwyższym poziomie. Oddziały mają inną funkcję niż oddziały w bankach. To przede wszystkim miejsce pracy naszych Pracowników.
zwiń

Co trzeba zrobić, żeby dostać pożyczkę?

Wystarczy zamówić kontakt wpisując kwotę pożyczki bądź ratę tygodniową. Możesz też zadzwonić na numer Infolinii tel. 600 100 100 (Opłata za połączenie zgodnie z cennikiem operatora).
zwiń

Czy mogę dostać pożyczkę jeśli jestem w BIK wpisany jako dłużnik?

BOCIAN POŻYCZKI każdego Klienta traktuje indywidualnie, każdy przyjęty wniosek jest rozpatrywany indywidualnie. Przyznanie pożyczki jest kwestią Twojej obecnej sytuacji finansowej. Decyzja o wysokości przyznanej Tobie pożyczki również jest indywidualną kwestią. Wysokość przyznanej pożyczki spełnia Twoje wymagania jak i pozwala na dogodne nie odczuwalne spłaty.
zwiń

Po jakim czasie zapłacę pierwszą ratę?

Korzystając z opcji PAKIET GOTÓWKA spłata rozpoczyna się po 7 dniach od otrzymania pożyczki. Podczas podpisywania Umowy z Doradcą Klienta ustalasz: dzień tygodnia oraz godzinę cotygodniowych wizyt, podczas których Doradca Klienta będzie odbierał od Ciebie raty. Kartę Spłat Klienta należy przechowywać w bezpiecznym miejscu, zapisywane są na niej wszystkie płatności dokonywane przez Ciebie. Korzystając z opcji PAKIET PRZELEW otrzymujesz przesyłką poleconą Harmonogram Spłat Pożyczki. Pieniądze wpłacasz na konto BOCIAN POŻYCZKI podane w Umowie. Opcja ta wiąże się z dodatkowymi kosztami związanymi z realizacją przekazów czy przelewów pieniężnych oraz kosztami pośrednimi tj. np. koszt dojazdu do banku, poczty.
zwiń