Symulacja pożyczki,
zamów kontakt

Nasze pożyczki nie zawierają ukrytych kosztów. Zapraszamy do skorzystania z symulatora pożyczki. Sprawdź jaką kwotę możesz otrzymać, przy założeniu bezpiecznej dla Ciebie wysokości raty.

Wybierz tygodniową ratę

lub
Wybierz kwotę pożyczki

Aby zamówić kontakt wypełnij krótki formularz a my skontaktujemy się z Tobą w możliwie szybkim terminie.

Stanowisko: KIEROWNIKA REJONU

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania na stanowisku:

  • Zarządzanie pracą zespołu Kierowników ds. Kontaktów z Klientami, w tym w szczególności:

          - Dbałość o poziom ich wiedzy i umiejętności

          - Rekrutacja i wdrażanie do pracy nowozatrudnionych

          - Kontrola realizacji zadań i obowiązujących procedur

          - Cotygodniowe rozliczanie wyników pracy

  • Realizacja planów poszczególnych parametrów sprzedażowych
  • Bezpośredni kontakt z Klientami na podległym terenie

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w budowaniu i zarządzaniu zespołem i wynikami sprzedaży (mile widziane: obszar usług finansowych lub ubezpieczeń)
  • Bardzo dobre umiejętności przywódcze i związane z zarządzaniem podległym zespołem
  • Doświadczenie w bezpośredniej obsłudze i pracy z Klientem
  • Umiejętność prowadzenie rozmów i spotkań windykacyjnych
  • Bardzo dobre umiejętności organizacji czasu pracy
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mobilność w obrębie podległego terenu sprzedaży

Oferta:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe + premia za realizację planów poszczególnych parametrów sprzedażowych
  • Samochód służbowy
  • Laptop, telefon komórkowy
  • Pracę w firmie systematycznie poszerzającej udziały w rynku (w zakładce o „Firmie”)
  • Uczestnictwo w projektach rozwojowych i szkoleniowych realizowanych przez firmę

Prosimy o przesłanie życiorysu na adres e-mail:

praca.wawa@bocianpozyczki.pl

w temacie prosimy wpisać: AM i odpowiednią miejscowość.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie na dokumentach klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.97 Dz. U. 133 poz. 883)".

Jeżeli jesteś zainteresowana/zainteresowany ofertą prosimy wypełnić poniższy formularz:

Wielkość pliku maksymalnie 3MB, format DOC, PDF.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.97 Dz. U. 133 poz. 883).