Symulacja pożyczki,
zamów kontakt

Nasze pożyczki nie zawierają ukrytych kosztów. Zapraszamy do skorzystania z symulatora pożyczki. Sprawdź jaką kwotę możesz otrzymać, przy założeniu bezpiecznej dla Ciebie wysokości raty.

Wybierz tygodniową ratę

lub
Wybierz kwotę pożyczki

Aby zamówić kontakt wypełnij krótki formularz a my skontaktujemy się z Tobą w możliwie szybkim terminie.

Stanowisko: DORADCA KLIENTA

Miejsce pracy: Radomsko, Pajęczno, Działoszyn, Wieluń

Zadania na stanowisku:

  • Sprzedaż pożyczek w domu Klienta (weryfikacja zdolności kredytowej, podpisanie umowy, ustalenie harmonogramu spłat)
  • Odbiór rat w domu Klienta zgodnie z harmonogramem
  • Pozyskiwanie nowych Klientów
  • Realizacja działań reklamowych na obsługiwanym terenie (ulotkowanie, plakatowanie)

Oczekiwania:

  • Komunikatywność
  • Dobra organizacja czasu pracy
  • Mobilność w obrębie podległego terenu sprzedaży
  • Mile widziane doświadczenie w sektorze pożyczek i/lub ubezpieczeń

Oferta:

  • Najlepsze warunki finansowe w branży (płacimy za podpisanie umowy, odbiór rat oraz dodatkowo premię za wykonanie planu zbiórek, którą otrzymuje większość naszych Doradców)
  • Możliwość pogodzenia współpracy z naszą firmą z inną pracą
  • Nie wymagamy prowadzenia działalności gospodarczej

Dokumenty aplikacyjne należy przesłać na adres e-mail: doradca@bocianpozyczki.pl

w temacie prosimy wpisać: stanowisko i miejscowość, na terenie której chcieliby Państwo pracować.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie na dokumentach klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.97 Dz. U. 133 poz. 883)".

Jeżeli jesteś zainteresowana/zainteresowany ofertą prosimy wypełnić poniższy formularz:

Wielkość pliku maksymalnie 3MB, format DOC, PDF.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.97 Dz. U. 133 poz. 883).